Adem Yavuz Mah. Boğaziçi Sok.No:14 Ümraniye / İSTANBUL

Ofis Büro Nakliyat

Emrah Nakliyat 5 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve zengin araç filosu ile hem ev hem de ofis taşımacılığı işlerinizi güvenli ve hasarsız bir şekilde, belirlenen zamanda yapar.

Büyüme veya değişim gibi sebeplerle yer değiştiren firmaların ihtiyacı olan güvenilir taşıma hizmeti Emrah Nakliyat İstanbul uzman kadrosu tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Nakliye işi yapan firmaların devamlılığı işi kaliteli yapmasına bağlıdır. Ancak işini titizlikle yapan firmalar güvenilir ve sektörde olumlu referanslar oluşturarak kalıcı olabilir.

Bu bilinçle hareket eden Emrah Nakliyat uzun yıllar içinde olumlu referanslar alarak sektörde öncü ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Hem ev hem de ofis taşımacılığı uzmanlık gerektirir. Nakliyat ya da taşımacılık sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak firma olarak misyonumuzdur.

We have all kind of trailers for any kind of cargo. We include drop deck trailers, container trailers. We set very high standards of professionalism and we continue to improve our vehicles and our capabilities.