Adem Yavuz Mah. Boğaziçi Sok.No:14 Ümraniye / İSTANBUL

Ofis Büro Nakliyat

OFİS BÜRO NAKLİYAT
TYPES AND OPTIONS

Emrah Nakliyat 30 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve zengin araç filosu ile hem ev hem de ofis taşımacılığı işlerinizi güvenli ve hasarsız bir şekilde, belirlenen zamanda yapar.

Büyüme veya değişim gibi sebeplerle yer değiştiren firmaların ihtiyacı olan güvenilir taşıma hizmeti Emrah Nakliyat İstanbul uzman kadrosu tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Nakliye işi yapan firmaların devamlılığı işi kaliteli yapmasına bağlıdır. Ancak işini titizlikle yapan firmalar güvenilir ve sektörde olumlu referanslar oluşturarak kalıcı olabilir.

Bu bilinçle hareket eden Emrah Nakliyat uzun yıllar içinde olumlu referanslar alarak sektörde öncü ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Hem ev hem de ofis taşımacılığı uzmanlık gerektirir. Nakliyat ya da taşımacılık sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak firma olarak misyonumuzdur.

We have all kind of trailers for any kind of cargo. We include drop deck trailers, container trailers. We set very high standards of professionalism and we continue to improve our vehicles and our capabilities.

Types on vehicles on our disposal. Constantly maintained and serviced and with on road assistance your cargo will never get stranded:

 • 11 Prime movers
 • 9 Short trucks
 • 10 Body trucks
 • 8 Buses
 • 12 Vans
 • 10 Pick up trucks
Daha fazla oku

Ambalajlama

AMBALAJLAMA HİZMETİ
Ambalaj Ürünlerinden Bazıları

Yerinde Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri ve ürünleri satışını gerçekleştiren bir firma arıyor iseniz tam doğru yerdesiniz. Biz Emrah Nakliyat olarak sizlere yerinde ambalajlama ve paketleme hizmetini sunmaktayız. Yerinde ambalajlama ve paketleme işlemini hızlı ve dikkatli şekilde ambalajlama işlemini yapmaktayız.

Peki, yerinde ambalajlama ve paketleme hizmetleri nedir?

Yerinde ambalajlama ve paketleme hizmetlerini günümüzde en çok fabrikalar tercih etmektedir. Yerinde ambalajlama, fabrikada bulunan ambalajlanması gereken ürünleri olduğu yerde ambalajlama yapılması ve istenilen ürünleri sevkiyata hazırlanmasıdır. Ambalajlama yaparken en ufak ayrıntıyı bile kaçırılmaması gerekmektedir. Çünkü sevkiyatın gerçekleştirilirken ürünün zarar gelmemesi için ambalajlama işlemini dikkatli şekilde yapılması gerekmektedir. Biz Emrah Nakliyat olarak sizlere yerinde ambalajlama ve paketleme hizmetini sunmaktayız. Yerinde ambalajlama ve paketleme işlemini hızlı ve dikkatli şekilde ambalajlama işlemini yapmaktayız.

İstanbul çapında faaliyet gösterebilen modern, geniş bir filoya sahibiz. Emrah Nakliyat olarak sizlere sunduğumuz ambalaj ürünlerin bazıları aşağıda verilmiştir:

 • Özel Tasarlanmış Ambalajlar
 • Koltuk Kanepe Ambalajları
 • Mobilya Ambalajları
 • Beyaz Eşya Ambalajları
 • Mutfak Eşyları Ambalajları
 • Kutulama Çeşitleri
Daha fazla oku

Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Eşya depolama ve saklama hizmetleri, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız Emrah Nakliyat ile son derece modern depolarda sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için hiç fark etmez. Eşya depolama ve saklama sektöründe en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Ofisinizin ya da iş yerinizin depolanması gereken malzemeleri olabilir. Eğer bu malzemeler için uygun bir depo arıyorsanız bizleri aramanız yeterli olacak.

Eğer değerli eşyalarınızın sigortalı olarak saklanmasını istiyorsanız onlar sigortalanacak ve herhangi bir olumsuzlukta sigorta firması tarafından değeri sizlere geri ödenecektir.
Sizler için kişiye özel depolar sayesinde kapalı ve sigortalı konteynerler içinde nem ve rutubete karşı özel olarak geliştirilmiş depolarımızda saklıyoruz.

Daha fazla oku

Asansörlü Eşya Taşıma

ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMA

        Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın.İstanbul asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır.

İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere asansörlü araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Araçlarımız 15. kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü evden eve nakliye araçlarımız ihtiyacınız olan yüksekliğe çıkmakta ve çok kısa sürede ev eşyalarınızı taşımaktayız.

Daha fazla oku

Parça Eşya Taşıma

PARÇA EŞYA TAŞIMA NAKLİYAT HİZMETİ

         Emrah Nakliyat olarak biz Profesyonel parça eşya taşıma ekiplerimiz ile tam zamanında tüm eşyalarınızı istediğiniz lokasyona taşıyabilir ve teslimatını gerçekleştirebiliriz. Çeşitli büyüklükteki araçlarımızla parça eşya taşıma araçlarımız ile tam ihtiyacınız olan araç büyüklüğünü seçebilirsiniz. Böylece en uygun fiyatlar ile parça eşya taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla oku